Y Ü K L E N İ Y O R
. . .

İnsan Kaynakları

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız info@herdocotomotiv.com adresine, öz geçmişinizi içeren ve konusu 'İş Başvurusu' olan bir e-posta gönderebilirsiniz.

Otomotiv sektöründe lider kuruluşlarından olan firmamız Herdoç Otomotiv ünvanıyla 1986 yılında kurucumuz Safter Demir öncülüğünde ticari araçlar ve yedek parça sektöründeki yerini almıştır. 35 yılı aşkın süredir firmamız kalite, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, süreklilik ve yenilikçilik ilkeleriyle sektörde kurumsallaşarak, Ankara Merkez Sanayi Sitesi'ndeki şubemizde Dodge, Hino, Isuzu ve Mitsubishi ticari araçlar yedek parça satışı, Ostim Organize Sanayi Bölgesi'ndeki şubemizde Perkins Motor yedek parça satışı, Gersan Sanayi Sitesi'ndeki şubemizde kamyon, iş makinası alımı satımı faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız ticari araçlar grubunda Dodge, Hino, Isuzu, Mitsubishi ve Perkins yedek parça alanında uzmanlaşmış olup bu araçlarda kullanılan her türlü yedek parça ile Türkiye geneline ve pek çok ülkeye toptan yada perakende parça tedariği yapabilmektedir.

Herdoç Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. satış faaliyetlerine 3 ayrı şubede depolama ve stoklu çalışma anlayışıyla ve uzman ekibiyle otomotiv alanında yatırımlarına devam etmektedir.

İletişim

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2024 | Herdoç Otomotiv | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım